Kontaktujte nás +420 792 755 585

Václav Toušek: Studium na Malta Gateway College

Zdravím,

Tři týdny intenzivní výuky na Maltě mohou člověka samozřejmě posunout celkem zásadně, ale není to o tom, že by se z člověka za tři týdny stal rodilý mluvčí. Vnímám to tak, že to hlavní je teprve přede mnou a to je každodenní práce na udržení současné znalosti mého anglického jazyka.

Pozitivně hodnotím ubytování v rezidenci. Čisté pokoje s každodenním úklidem, vynikající strava, veškerý komfort (wifi, lednice, odpočinková místnost atd.). To vše mělo vliv na moje pozitivní nastavení. K samotné výuce mohu pouze potvrdit, že kvalita lektorů je na velmi dobré, až vynikající úrovni. Oslovil mě osobní přístup ke studentům, ofocené materiály pro studenty grátis a vůbec celková podpora personálu školy. Jako velkou výhodu hodnotím to, že se jedná o menší rodinou školu, kde se člověk setkává s osobním přístupem.

Štěstí jsem měl i v termínu, který jsem si pro výuku vybral. Vzhledem k tomu, že v lednu, únoru je na škole minimální počet studentů, tak jsem měl ten obrovský komfort, že jsme na dopolední výuce byli ve třídě maximálně 3 studenti, takže jsem měl pro konvrezaci s lektorkou logicky výrazně více prostoru.

S pozdravem
Václav Toušek