Kontaktujte nás +420 792 755 585

Studium a školy na Maltě

Studium nebo dovolená? No přece obojí.

Malta je nádherný ostrov, kde se velmi citlivě snoubí historie s moderni dobou. Teplé počasí, hodně slunce , moře , krásné pláže a přívětiví Malťané jsou zárukou, že studijní pobyt bude i pobytem nádherných zážitků.

Na Maltě máme mnoho škol, nejvíce našich studentů studuje na Gateway school of English a Club Class. Jsou to školy, které nejsou součástí řetězců. Majitelé těchto škol se starají o ten nejlepší chod školy. Nástupy jsou po celý rok. 

#
Gateway school patří mezi velmi dobré školy na Maltě Byla založena ve stejném roce, jako naše agentura ACIC, tedy v roce 1993. Tato rodinná škola vám poskytne jak výuku na vysoké úrovni, tak skvělé, a přátelské zázemí.
#
Jazyková škola Clubclass je plně akreditovaným členem FELTO a WYSETC a je licencována Ministerstvem školství na Maltě. To znamená, že musí dodržovat velmi přísná pravidla, týkající se školního vybavení, kvalifikace učitelů, výuky a prostředí. Jako student máte tedy velkou záruku kvality.
#
Pokud chceš získat kvalitní vzdělání ve škole, která je nejvyšší vzdělávací institucí na Maltě a jejíž historie sahá až do 16. století, určitě si z nabízených kurzů vybereš. Univerzita si velmi zakládá na výběru svých učitelů a podporuje inovativní výuku.
#
Od roku 2018 je Maltalingua na seznamu nejlepších škol s výukou angličtiny v Evropě. Přátelský přístup učitelů a jejich vysoká kvalifikace je zárukou , že vaše angličtina bude lepší a lepší.

Nebyly nalezeny žádné obrázky