Kontaktujte nás +420 792 755 585

O nás

Proč s ACIC

Nejdůležitější ze všeho je důvěra mezi  zájemcem o studium... tedy mezi Vámi a mnou. Myslím, že ani v dnešní on-line / digitální době , nemůžeme podceňovat osobní setkání. Zvláště u dlouhodobých pobytů je opravdu přínosné pro Vás i pro mě, abychom se poznali a vytvořili společně program, který Vám bude vyhovovat nejvíce.

Proč tedy s ACIC? Protože nikdy nezklamu Vaši důvěru .

Zakládáme si na službách na míru pro každého našeho klienta. To znamená, že s každým studentem pečlivě projdeme jeho představy, požadavky a  finanční možnosti Na základě našich zkušeností doporučíme nejvhodnější lokalitu a školu a pomůžeme s plánem „co dělat na místě“.

Čím  můžeme pomoci?

  • Zkušenostmi získanými za léta praxe. Pomohli jsme více než tisícovkám studentů a jsme tu už od roku 1993
  • Zařídíme pro vás věškeré podklady k vycestování do konkretní země i ke studiu na konkrétní škole.
  • Vyřídíme  vízovou povinnost do Austrálie. Podívejte se na informace ohledně studentského víza do Austrálie .
  • Vím z vlastní zkušenosti, že začátky v Austrálii dají člověku zabrat, ale moje práce vašim odjezdem nekončí a budeme ve spojení. Tohle je v dnešní době dobré, protože je úplně jedno, zda sedím v kanceláři v Praze nebo v  Sydney.

  Reference :

 Spolupráce s paní Kvapilovou mi zatím, i když jsem jen v přípravné fázi zařizování všeho potřebného, vynesla nejen školné za zvýhodněnou cenu, která už pro mne neměla platit, přesto ji pro mne p. Kvapilová zvládla vykomunikovat, ale také zařídila možnost ušetřit za možnost nepodstupovat EAP, která pro mne byla zbytečná a byla by ztrátou času, který mohu věnovat studiu, za kterým do Austrálie letím. Takto jsem ušetřila částku pohybující se v tisících dolarů. Nemluvě o velice příjemném a profesionálním jednání paní Kvapilové.

Veronika Pelzmannová, Praha