Kontaktujte nás +420 792 755 585

O nás

Proč vycestovat s ACIC?

Nejdůležitější ze všeho je důvěra mezi  zájemcem o studium a zprostředkovatelem, tedy mezi vámi a námi. Myslíme si, že ani v dnešní online době nemůžeme podceňovat osobní setkání. Obzvlášť u dlouhodobých pobytů je opravdu přínosné pro vás i pro nás, abychom se osobně poznali a společně sestavili program, který vám bude nejvíc vyhovovat.

Vaši důvěru nikdy nezklameme.

Zakládáme si na službách na míru pro každého klienta. To znamená, že s každým studentem pečlivě projdeme jeho představy, požadavky a finanční možnosti a poté na základě našich zkušeností doporučíme nejvhodnější lokalitu a školu a pomůžeme s plánem „co dělat na místě“.

Mám ráda svoji práci a práce a setkání se zájemci o studijní pobyty mě těší.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Zkušenostmi získanými za léta praxe. Pomohli jsme více než tisícovkám studentů a jsme tu už od roku 1993.
  • Zařídíme pro vás veškeré podklady k vycestování do konkrétní země i ke studiu na konkrétní škole.
  • Vyřídíme vám vízovou povinnost do Austrálie. Podívejte se na aktuální informace ohledně studentského víza do Austrálie.
  • Víme z vlastní zkušenosti, že začátky v Austrálii dají člověku zabrat. Proto naše práce vaším odjezdem nekončí, dál budeme ve spojení. Tomu dnešní doba napomáhá, protože je úplně jedno, jestli sedíme v kanceláři v Praze, nebo v Sydney.

Reference:

Spolupráce s paní Kvapilovou mi zatím, i když jsem jen v přípravné fázi zařizování všeho potřebného, vynesla nejen školné za zvýhodněnou cenu, která už pro mne neměla platit, přesto ji pro mne p. Kvapilová zvládla vykomunikovat, ale také zařídila možnost ušetřit za možnost nepodstupovat EAP, která pro mne byla zbytečná a byla by ztrátou času, který mohu věnovat studiu, za kterým do Austrálie letím. Takto jsem ušetřila částku pohybující se v tisících dolarů. Nemluvě o velice příjemném a profesionálním jednání p. Kvapilové.

Veronika Pelzmannová, Praha