Kontaktujte nás +420 792 755 585

Sydney

Sydney je město, které nelze nemilovat. Je to největší město v Austrálii a jeho ojedinělou atmosféru lze podrobně poznat pouze pobytem. Pohled na majestátní centrum s mrakodrapy a spousta pláží kolem celého města je unikátní.

#
Moderní škola, která přináší do univerzitního světa svěžest, dynamiku a globální perspektivu.s několika oceněními za inovativní metody výuky.
#
Velmi dobrá škola a poměr cena a kvalita je pro studenty opravdu příznivý.
#
Tato škola tě plně připraví na IELTS, Cambridge zkoušky, ale také můžeš začít od úplných začátků.
#
Škola je vhodná pro studenty, kteří chtějí studovat obor za příznivou cenu nebo si chtějí prodloužit studijní pobyt v Austrálii po studiu angličtiny a preferují umístění školy v centru Sydney.
#
Škola, která je vhodná pro studenty, kteří nemají velké nároky a chtějí pokračovat ve studiu v Austrálii.
#
Příjemná škola , která často vyhlašuje PROMO Akce pro naše studenty, má výhodné umístění v centru Sydney a je především pro ne příliš náročné studenty.
#
Tato jazyková škola má výhodné ceny i pro kurzy , které studenty připravují na Cambridge zkoušku - FCE.
#
Pokud se chcete stát osobním trenérem a fitness profesionálem, učitelem tance nebo třeba poradcem pro výživu, je tato australská vysoká škola se zaměřením na sport a fitness ta pravá.
#
Kvalitní školy na 6 místech Austrálie jsou v Sydney Manly, Perth, Brisbane, Sun Shine, Bayron Bay, Noosa. Umístění škol je vždy na nádherném, jedinečném místě a mimo Brisbane - u moře.
#
Angličtina je tvůj cestovní pas do celého světa.
#
Školy pod souhrnným názvem IH (International House) najdeme všude po světě. Všechno jsou to plně samostatné instituce. International House patří k naprosté špičce ve výuce angličtiny.