Kontaktujte nás +420 792 755 585

Terka a Josef v Sydney

Ahoj,

Na Terku mohu být jen pyšný, ve škole je velmi úspěšná. Uni jí dokonce poslala dopis s gratulací, že její výsledky jsou nejlepší z ročníku. Už si prošla i jednou pracovní zkušeností, nebude na ní vzpomínat nejlépe, ale je důležité, že má lokalní zkušenost v životopise. No a včera šla na svůj druhý pohovor a opět úspěšná, takže dnes začíná na recepci.

Já od začátku programuji ve stejné firmě, už mi dokonce nabízejí od února sponsorship, ale uvidíme jak to s námi ještě bude…

Bydlení máme pro náš styl života tady ideální. Bydlíme v North Sydney kousek od Harbour Bridge a kousek od mé a teď i Terky práce. Do centra je to pěšky kousek na pláž se svezeme trajektem. Byt je sice starší a menší, ale na druhou stranu velmi čistý a jednoduchý.

Co se týče našeho volného času tak se snažíme prozkoumávat město. A když máme víc dní bez školy nebo práce, tak plánujeme návštěvy míst, kam se asi už jen tak nepodíváme. Před týdnem jsme se vrátili z Fiji, ještě nás čeká Japonsko a snad i Uluru a Cairns…uvidíme. Na vánoce tady budou Terky rodiče, tak už máme program.

Terka a Josef