Kontaktujte nás +420 792 755 585

Jakubova cesta do Austrálie

Ahoj,

Už po prvním telefonickém kontaktu jsem měl z agentury ACIC dobrý pocit. Paní na druhem konci jsem zatím neznal, ale její hlas působil velice pozitivním a vyrovnaným dojmem. Domluvili jsem si první schůzku, kde jsme měli probrat možnosti mého pobytu v Austrálii. První schůzka proběhla na velmi přátelské vlně, probrali jsme možnosti a moje očekávání a domluvili se na předběžné kalkulaci. Dle mého názoru má paní Taťána Kvapilová velmi dobrý "čuch" na lidi, myslím si, že hned jak mě viděla, tak věděla co se mnou. Po zvážení mých požadavků a představ mi postavila plán na tělo. Pak začala náročnější část, a to papírování. Papírování bylo dlouhé a náročné. Ovšem pozitivní a přátelský přístup ze strany ACIC zapříčinil to, že vše proběhlo tak, jak mělo.

Stále píšu o přátelském přístupu, ale to neznamená, že člověk může něco podceňovat a spoléhat se na ostatní. V první řadě je ACIC tým spolehlivých profesionálů. Přátelský a pozitivní přístup je takový příjemný bonus, který se člověku nemusí dostat všude. Po příletu a ubytování v homestay family jsem nebyl úplně šťastný z přístupu rodiny k mé osobě. Z tohoto důvodu jsem kontaktoval samotnou Taťánu a ta můj problém do druhého dne vyřešila. Jak už jsem psal, je to prostě profesionál.

Pokud bych ji mel hodnotit jako člověka, můžu jen říct, že je to pozitivní, milý, přátelský člověk, který umí člověka motivovat a dodat mu potřebné sebevědomí. Agenturu ACIC bych rozhodně každému doporučil!

Jakub Kuchař
Perth, Austrálie