Kontaktujte nás +420 792 755 585

Dopisy od Viky, naší studentky SEA v Sydney

1. dopis

Zdravim paní Kvapilová,
Fotek moc nemam, jenom dneska z procházky, kde moc vidět nejsou a s lidmi ze školy, se kterými trávím většinu volného času.

Hlásím první pocity. Škola je opravdu super, úplně něco jiného, jak u nás. Učitelé jsou hrozně hodný a sympatický, což u nás není moc zvykem. Každopádně jsem ve skupině, kde jsou lidi úplně na jiné úrovní a dost zaostávám. Doufám že se to za čas aspoň trochu zlepší, protože teď se cítím fakt hrozně, když moje nejčastější věta je, že tomu nerozumím. Jinak už bych měla mít snad všechno zařízené, se vším mi pomáhala jedna Mexičanka, což mi dost pomohlo. A tenhle týden jsem v baráku jenom s Ianem, jeho manželka je někde u dcery, ale o víkendu by se měla vrátit. A tady si nemám na co stěžovat, Ian je taky hrozně hodný a hlavně skvěle vaří, takže také super.
Hezký den přeji :)

Viki

 

2. dopis

Zdravím paní Kvapilová,

Ve škole už se to s mou angličtinou lepší, spolužačka mi nabídla bydlení, takže od října budu bydlet s ní a dalšíma 4 holkama z různých zemí. Žádná Češka, takže pro mě ideální :) Rodina je super, nemůžu říct jediné špatné slovo na ně. A fotku pošlu, jak nějakou budu mít :)

Mějte se :)

Viki