Gateway School of English

Proč studovat na Gateway School of English?


logo gateway schoolGateway school patří mezi nejlepší školy na Maltě Byla založena ve stejném roce, jako naše agentura ACIC, tedy v roce 1992. Tato rodinná škola ti poskytne jak výuku na vysoké úrovni, tak skvělé, přátelské zázemí.

Adresa školy: Bosfru Street,San Gwann, Malta

Výhody pro studenty

  • Oceníš moderní způsob výuky příjemnou "hravou" formou.
  • Vybavení školy úzce koresponduje s inovativní výukou.
  • Poloha školy je situována v tiché typické maltské čtvrti a při tom leží jen pár minut od moře a maltských zajímavostí.
  • Pokud se ubytuješ v Residenci (škola je vedle), budeš příjemně překvapen nejen ubytováním, ale skvělou maltskou kuchyní. Naši studenti si ji moc pochvalují.
  • Karl Sammut a jeho rodiče vytvářejí pro studenty přátelskou atmosféru, což ucítíš na každém kroku.
  • Těm, kteří jsou začátečníci a na zahraničním pobytu jsou poprvé, pomůže česky mluvící paní Plíšková.
  • Studovat v překrásném prostředí Malty znamená mnoho nových přátelství a nezapomenutelné zážitky - jak to slyšíme od našich studentů.

Ceny a kurzy

viz. CENÍK Gateway School of English a CENÍK Junior Programme IndividualsProgramme Individuals

Není třeba se ničeho obávat.  Naučíš se tu a užiješ si zároveň!

Info: S našimi studenty jsme něco jako jedna velká rodina. Přečti si i reference od nich.

Zdravím Vás paní Kvapilová,

chtěl bych vám poděkovat za pobyt na Maltě, který předčil mé očekávání. Již od samotného příjezdu na rezidenci, se mi všichni věnovali a se vším mi ochotně pomohli a vysvětlili. Výuka probíhala v menších skupinkách, kdy jsme se dostali všichni ke slovu. Velkým přínosem pro mě byla lekce "face to face". Přístup učitelů mě překvapil, jelikož všichni byli velice pozitivní a chtěli nás opravdu naučit. Jsem rád, že jsem poznal spoustu lidí z různých koutů světa a jsme stále v kontaktu. Malta jako ostrov se mi opravdu líbil a dal se snadno procestovat autobusovou dopravou. Z Malty jsem si odvezl plno nezapomenutelných zážitků.

Už se těším, kam se s Vámi podívám příští rok.

Hezký večer,
Martin Židek

Zdravím Vás,

Po mnoha letech jsem se přihlasil na jazykovy kurz. Byl to kurz pro učitele angličtiny na Maltě. Na tento kurz jsem se dostal přes agenturu ACIC, se kterou jsem dříve spolupracoval a věděl jsem, že jejich doporučení bude to nejlepší, a měl jsem pravdu. Kurz byl skvělý, splnil přesně to, co jsem od něj očekával, a za čím jsem tam taky jel. Výhodou školy GSE je, že je to malá rodina škola, kde se seznámíte se všemi studenty. jsou tu učitelé, kteří Vám se vším pomůžou. Mohu všem tuto školu na Maltě doporučit.

Dušan Miech

Chci se zeptat

Konzultační kancelář ACIC

Domažlická 1, 130 00 Praha 3 - Žižkov, Czech republic

  • +420 607 988 679

  • +420 607 988 679

  • dummy kvapil@acic.cz

Nenechte si ujít novinky

© Copyright 1992 - 2017 ACIC | Všechna práva vyhrazena.

Search