Australian Professional Skills Institute

Proč studovat na Australian Professional Skill Institute?


australian professional skill institute logoTato moderní škola tě určitě nezklame. Nabízí příjemné prostředí a neustálé inovace, které jsou zárukou kvalitního studia.

Adresa školy: Unit 12,Welington 12,40 Lord Street,East PERTH 6004, Cricos code : 03255G

Výhody pro studenty

 • Moderní škola se zajímavými obory, které jsou v Austrálii žádané a perspektivní. Díky tomu se dobře uplatníš nejen v Austrálii, ale můžeš nastartovat kariéru ve světe i doma.
 • Zvýhodněné ceny pro české a slovenské studenty.
 • Na škole studují i australští studenti.
 • Perfektní vybavení školy.
 • Studium 2 dny v týdnu + 1 den samostudium.
 • Vysoce kvalifikovaní učitelé.
 • Škola nabízí poradce pro studenty v oblasti ubytování, práce a všeho, co student v novém prostředí potřebuje.
 • Možnost jednodenního kurzu RSA za 100 AUD (což opravňuje studenta pracovat i tam, kde se podává alkohol).
 • Mnoho týdnů praxe v průběhu studia - tedy volna , můžeš pracovat bez omezení.

Výborné reference!

 • Po ukončení diplomového oboru máš možnost nastoupit na bakalářské studium na UNI.
 • Zárukou kvality a výborné komunikace je dlouhodobá pracovnice ve školství, zkušená a spolehlivá majitelka a ředitelka školy Liza Gomez.
 • Školy nás, jako své spolupracovníky, pověřují certifikátem, který nás opravňuje informovat a zprostředkovat studium na dané vzdělávací instituci. Podívat se můžeš zde - Certifikát APSI

Obory a zvýhodněné ceny vám rádi sdělíme na základě vaších požadavků a možností.

Info: S našimi studenty jsme něco jako jedna velká rodina. Podívej se třeba na tyto reference našich studentů.

Jmenuji se Jakub a je mi 21 let. Po dokončeni střední školy jsem začal pracovat v České republice, ale už po půl roce jsem věděl, že takhle to dál nepůjde. Byl jsem ztracený a můj přístup k životu byl lehce pasivní. Vždy jsem snil o tom, že vyrazím do světa a poznám, jaké to je žít za oceánem. Z tohoto důvodu jsem kontaktoval agenturu ACIC.

Už po prvním telefonickém kontaktu jsem měl z agentury dobrý pocit. Paní na druhém konci jsem zatím neznal, ale její hlas působil velice pozitivním a vyrovnaným dojmem. Domluvili jsem si první schůzku, kde jsme měli probrat možnosti mého pobytu v Austrálii. První schůzka proběhla na velmi přátelské vlně, probrali jsme moje možnosti a očekávání a domluvili se na předběžné kalkulaci. Dle mého názoru má paní Taťána Kvapilová velmi dobrý "čuch" na lidi, myslím si, že hned jak mě viděla, tak věděla co se mnou. Po zvážení mých požadavků a představ, mi postavila plán na tělo. Pak začala náročnější část, a to papírování. Papírování bylo dlouhé a náročné. Ovšem pozitivní a přátelský přístup ze strany ACIC zapříčinil to, že vše proběhlo tak, jak mělo.

Stále píšu o přátelském přístupu, ale to neznamená, že člověk může něco podceňovat a spoléhat se na ostatní. V první řadě je ACIC tým spolehlivých profesionálů. Přátelský a pozitivní přístup je takový příjemný bonus, který se člověku nemusí dostat všude. Po příletu a ubytování v homestay family jsem nebyl úplně šťastný z přístupu rodiny k mé osobě. Z tohoto důvodu jsem kontaktoval samotnou Taťánu a ta můj problém do druhého dne vyřešila. Jak už jsem psal, je to prostě profesionál.

Pokud bych ji mel hodnotit, můžu jen říct, ze je to pozitivní, milý, přátelský člověk, který umí druhé motivovat a dodat jim potřebné sebevědomí. Agenturu ACIC bych rozhodně každému doporučil!

Jakub Kuchař

Australian Professional Skill Institute, Perth, Austrálie

Doporučuji tuto školu studentům, kteří chtějí kvalitní studium za výhodnou cenu. Taťána Kvapilová

Další školy v Perth

Mimo škol, které zde uvádíme, máme ještě mnoho dalších a pokud budete mít zájem o studium na jakékoliv škole v Austrálii, rádi vám studium zprostředkujeme.

Chci se zeptat

Konzultační kancelář ACIC

Domažlická 1, 130 00 Praha 3 - Žižkov, Czech republic

 • +420 607 988 679

 • +420 607 988 679

 • dummy kvapil@acic.cz

Nenechte si ujít novinky

© Copyright 1992 - 2017 ACIC | Všechna práva vyhrazena.

Search