Volný čas a výlety v Anglii


Cestování a zábava v Londýně

Naši studenti, kteří jsou na krátkodobém prázdninovém studijním pobytu v Anglii, můžou využít mnoho aktivit, které organizuje škola. Každá škola má svůj specifický program aktivit. Jsou v něm zahrnuty činnosti v kulturní i sportovní oblasti. Využít můžeš poznávací akce, návštěvy pamětihodností Anglie atd. Mimo to, si studenti mohou zvolit oblast, která je zajímá a sami nebo s přáteli ze školy si vše zorganizují. Ve škole jsou ti vždy ochotni pomoci s individuálním programem a rádi ti poradí.

Některé aktivity jsou ale finančně náročné, ale zdarma můžeš navštívit také mnoho zajímavého.

Procházka v Londýně

Procházku můžeš začít na Westminster Bridge - známém londýnském mostě přes řeku Temže.

Navštiv londýnský park Jubilee Gardens, kde se hrdě tyčí známé londýnské OKO svého času největší " ruské kolo na světě ". Dnes už má ale prvenství podobné kolo v Singapoure. Výhled z něho na Londýn je úžasný a je to také nejvíce vydělávající atrakce ve Velké Britanii.

Parky v Londýně jsou velmi oblíbené jak pro londýňany tak i pro turisty.

Nejznámější park je Hyde Park a a ten nejkrásnější, který se rozprostírá v srdci Londýna na 23 hektarech je St.James Park.

Sympatické je, že angličanům jde o to, aby jejich "vzácnosti" vidělo co nejvíce lidí a proto jsou zdarma

Zdarma tak můžeš navštívit Bitské muzeum, muzeum vědy, galerii Augusta Renoira, Leonarda da Vinci, Vincenta van Gogha nebo Michelangela .

Národní galerie na Trafalgarském náměstí s více než 2000 obrazy ti umožní získat ucelený přehled v uměleckém období od roku 1250 -1900. Galerie, kde jsou také díla českých umělců Františka Kupky a Jana Švangmajera - Tate Modern je také velmi zajímavá.

Pokud tě zajímá příroda, určitě navštiv přírodopisné muzeum.

Zajímavý je kostel Temple Church a historie bojovných mnichů.

Pokud chceš okusit atmosféru typických anglických hospůdek, tak máš nesčetně možností.

Londýn není jen největší město Evropy, ale také jedno z nejatraktivnějších měst světa. Anglický venkov je však také velmi půvabný a udržuje si svůj styl a tak si budeš připadat jako v dobách dávných...

Možností v Anglii je tolik, že je nemůžeme všechny popsat :) Musíš si to prožít sám!

"Chceš studovat v Anglii a zajímají tě další informace? Podívej se do sekce Studium v Anglii kde nalezneš všechny nejdůležitější informace. Pokud chceš vědět více, neváhej a napiš nám. Můžeš i zavolat na +420 607 988 679"

ACIC Táťána Kvapilová

Chci se zeptat

Konzultační kancelář ACIC

Domažlická 1, 130 00 Praha 3 - Žižkov, Czech republic

  • +420 607 988 679

  • +420 607 988 679

  • dummy kvapil@acic.cz

Nenechte si ujít novinky

© Copyright 1992 - 2017 ACIC | Všechna práva vyhrazena.

Search