Proč s ACIC

Zakládáme si na službách na míru pro každého našeho klienta. To znamená, že s každým studentem pečlivě projdeme jeho představy, požadavky a sny. Na základě našich zkušeností doporučíme nejvhodnější lokalitu a školu a pomůžeme s plánem „co dělat na místě“.

Čím ti můžeme pomoci?

  • Zkušenostmi získanými za léta praxe. Pomohli jsme více než tisícovkám studentů a jsme tu už od roku 1992.
  • Zařídíme pro tebe věškeré podklady k vycestování do konkretní země i ke studiu na konkrétní škole.
  • Vyřídíme za tebe vízovou povinnost do Austrálie. Podívej se na informace ohledně studentského víza do Austrálie a nebo mrkni na referenci ve videu od našeho studenta v Austrálii.
  • Víme, čím si budeš procházet a intezivně ti pomáháme před i během studia se vším, co potřebuješ.
  • Ještě dříve než se rozhodneš, ti nabízíme mnoho referencí od našich studentů, kteří byli nebo ještě jsou na studiu v zahraničí (videa, autorizované texty i fotografie). 

Videa od našich studentů odpovídají na nejčastější otázky studentů, mluví o kladech i záporech a na nic si nehrají. Studenti se v krátkých rozhovorech svěřují se svými zkušenostmi a pocity ze studia v Austrálii. Máme za to, že je to jeden z nejlepších způsobů jak přiblížit zájemcům to, co je může při této velké životní zkušenosti potkat.

 Spolupráce s paní Kvapilovou mi zatím, i když jsem jen v přípravné fázi zařizování všeho potřebného, vynesla nejen školné za zvýhodněnou cenu, která už pro mne neměla platit, přesto ji pro mne p. Kvapilová zvládla vykomunikovat, ale také zařídila možnost ušetřit za možnost nepodstupovat EAP, která pro mne byla zbytečná a byla by ztrátou času, který mohu věnovat studiu, za kterým do Austrálie letím. Takto jsem ušetřila částku pohybující se v tisících dolarů. Nemluvě o velice příjemném a profesionálním jednání paní Kvapilové.

Veronika Pelzmannová, Praha

Chcete se dozvědět více o člověku, který je garantem Vaší spokojenosti a při cestě za studiem do Austrálie se o Vás postará?

Splň si svůj sen

Ludmila Hochmanová: Splnila jsem si svůj sen

Podívej se na reference našich studentů. Pokud chceš vědět více, neváhej a napiš nám. Můžeš i zavolat na +420 607 988 679

Chci se zeptat

Konzultační kancelář ACIC

Domažlická 1, 130 00 Praha 3 - Žižkov, Czech republic

  • +420 607 988 679

  • +420 607 988 679

  • dummy kvapil@acic.cz

Nenechte si ujít novinky

© Copyright 1992 - 2017 ACIC | Všechna práva vyhrazena.

Search